Náš příběh

Když vědci milují pleťové masky

Seznamte se s inovátory

Pracujeme ve společnosti Nanopharma a nanovláknům se věnujeme již deset let. Šest let jsme vyvíjeli naši technologii pro lékařské využití a stejně dlouho ve volném čase pátrali po ideální masce, která by splnila naše vysoké nároky. Zkusili jsme jich stovky, ale všechny byly téměř identické. A tak jsme se rozhodli vyvinout svoji vlastní.

Kateřina Vodseďálková

Kateřina Vodseďálková

CEO, Nanopharma

Kdo jsme?

Tým nadšených lidí, které baví zlepšovat váš životní styl pomocí nových technologií! Náš svět se točí kolem inovací, baví nás zlepšovat produkty, se kterými si jiní nevědí rady. A masky jsou přesně ten případ! NanoBeauty je první česká high-tech maska, skrze kterou chceme vaší pleti nabídnout čistou špičkovou péči jednoduše, příjemně a rychle.

Adéla Jechová

Adéla Jechová

R&D Manager, Nanopharma

Proč jsme do toho šli?

Jsme velcí fanoušci masek a nebyli jsme spokojeni se standardní nabídkou. Kapání a zašpinění při aplikaci, agresivní složení, na které i jinak normální pleť reaguje podrážděním, dlouhá doba aplikace a slabé výsledky – takové produkty nás nebavily. Naše mise byla jasná – maska musí být schopná uchovat všechny cenné látky a přitom nevyužívat jakékoliv konzervanty, plnidla či stabilizátory. Díky technologii nanovláken se zrodil jeden z nejlepších transportních systémů pro aktivní látky na světě. Pro aktivaci přenosu stačí totiž již jen voda. Aplikace je tím pádem šetrná, účinná, rovnoměrná a velmi čistá. Tak se zrodila Nanobeauty!

Markéta Klíčová

Markéta Klíčová

R&D Manager, Nanopharma

Záruka špičkového výzkumu a vývoje

Naše mateřská firma Nanopharma je český pionýr nanotechnologií na globální scéně. Připsat si může vývoj umělých orgánů, rozpustných náplastí i sofistikovaných krytů ran. Spolupracuje na vývoji s předními světovými výzkumnými instituty a pro nanoBeauty již nyní chystá další skvělé novinky.

Marcela Kulová

Marcela Kulová

Quality Manager, Nanopharma